Wierzymy w jedność natury i nauki


Słynny biolog powiedział kiedyś: „Właściwe wykorzystanie nauki nie polega na poskromieniu natury, lecz nauczeniu się, jak żyć w zgodzie z nią”. To zdanie wyraźnie podkreśla jedność natury i nauki. Co za tym idzie, aby podołać złożonym wyzwaniom żywieniowym niemowląt, konieczne jest przyjęcie holistycznego spojrzenia na zasady i korzyści płynące z połączenia nauki i natury: integralnego i komplementarnego myślenia, które łączy obie te sfery w jedną. Przyjmując takie rozumienie tej głębokiej współzależności, łączymy oba światy, stając się ambasadorami jedności NaturScience.

Wspieranie naturalnego i zdrowego rozwoju niemowląt


Instytut NaturScience dostarcza cennej wiedzy na temat żywienia człowieka we wczesnym okresie życia, aby móc wspierać fizjologiczny rozwój niemowląt i małych dzieci. Znalezienie naturalnych i naukowo sprawdzonych rozwiązań, które korzystnie wpływają na rozwój dziecka w sposób zarówno efektywny, jak i łagodny, możliwe jest dopiero przy szerszym spojrzeniu na ścieżkę rozwoju dziecka.

Happy and healthy baby

Wiarygodny partner dla pracowników służby zdrowia


Jako ambasador jedności NaturScience nasz instytut pragnie być wiarygodnym partnerem dla pracowników służby zdrowia, wspierając ich w codziennej pracy z matkami i dziećmi. Chcemy w ten sposób pomagać pracownikom służby zdrowia w doradzaniu rodzinom, mając zawsze na uwadze promowanie optymalnego rozwoju niemowląt. Naszym celem jest dzielenie się naukowymi poglądami i badaniami, zachęcanie do wymiany doświadczeń oraz zwiększanie świadomości na temat zdrowego żywienia człowieka we wczesnym okresie życia.

Paediatrician advising a mother and her baby